MÖBLER / Bord / Slagbord 5522752
nr 552 2752
Slagbord
1800-tal, längd: 102, djup: 30, höjd: 77 (slag, längd: 67 st)
Kondition: Normalt bruksslitage
Utrop:
3.000 kr
Såld:
7.400 kr
måndag 17 november 2008
2.500 kr
3.800 kr
6.000 kr
5.100 kr
6.500 kr
7.300 kr